פרחי בר – חנות פרחים בנתניה בהנהלת שוזרת מקצועית ועם ניסיון רב בתחום מציעה שירות משלוחי פרחים בנתניה המיקום של החנות מאפשר לבצע משלוחים ליעדים נוספים הסמוכים לאזור בדמי משלוח מינימלי.

אם ברצונכם להזמין פרחים נתניה הגעתם למקום הנכון!

החנות פרחי בר נבחרה בקפידה על יד צוות אתר השווה נמצאה מתאימה במתן שירות ויחס טוב ללקוח, איכות וטריות הפרחים, מלאי במחירים סבירים. כל זר או סידור יגיע על בית המקבל על ידי שליח מנוסה תוך הקפדה על טריות .ושלמות הפרחים אתם מוזמנים לבקר אותנו בכתובת: בנימין 26 נתניה. את מספר הטלפון שלנו, שעות פעילות קטגוריות נוספות ניתן לראות למעלה.

נשמח להיות לשירותכם לראותכם בין לקוחותינו. אנו מציעים מגוון רחב של סוגי פרחים איכותיים כגון: ורדים, סחלבים, ליליות. לנו ניסיון רב והתמחות עיצוב אירועים ולכן אם ברצונכם להזמין פרחים לאירוע אם זה בר מצווה, יום הולדת או החלטתם להתחתן פנו אלינו ונשמח לעזור ולשרותכם. בחנות תמיד תמצאו מבחר זרים בעיצובים שונים .זרי כלה, צמחי בית ועציצים, מבחר סידורי פרחים קלאסיים, מודרניים אומנותיים, זרים מתוקים משוקולדים מובחרים בסגנון ייחודי ועוד באפשרותכם לפנות לחנויות פרחים נתניה כאן תמצאו חנויות ייחודיות וסניפים למתן שירות בנתניה.

כל ההזמנות מתבצעות ישירות מול חנות פרחי בר באמצעות כרטיס אשראי ללא פערי תיווך.